Podporuji nás


Úřad práce

Znojemský úřad práce nás podporuje poskytováním kvartálních dotací ze státního rozpočtu a to i přes to, že tato dotace není nároková. Je pro nás velkou podporou. Děkujeme.

baumax

Baumax Znojmo nám každý den pomáhá s prodejem výrobků a doporučuje nás dalším zákazníkům. Mimo to nám také pomáhá s technickým vybavením dílen. Děkujeme.

baumax

Baumaxy Brno, Jihlava, Most, Ústí nad Labem nám každý den pomáhají s prodejem našich výrobků a doporučují nás dalším zákazníkům. Děkujeme a doporučujeme Baumax navštívit.

Dopravní podnik města Brna

Dopravní podnik města Brna je našim pravidelným pomocníkem v prodeji našich výrobků formou zapůjčení historické tramvaje a také významným zákazníkem. Děkujeme.

rádio Blaník

Rádio Blaník nás každoročně partnersky podporuje formou vysílání reklamních spotů na okrese Znojmo. Tato pomoc se velmi příznivě projeví na počtu zakázek.

Brněnské veletrhy a výstavy

Brněnské veletrhy nás pravidelně zvou na jejich veletržní akce, kde nám umožňují prodej našich výrobků. Děkujeme jim za podporu.

Město Znojmo

Město Znojmo nám vyšlo vstříc formou bezúplatného převodu budovy, ve které již 10. rokem pracujeme za účelem rozšíření provozu a možných oprav. Děkujeme.

Sklářské stroje Znojmo

Firma Sklářské stroje Znojmo s.r.o nám pomáhá udržovat naše vybavení formou odborného servisu a tím nám ušetří nemalé finanční prostředky. Za jejich pomoc děkujeme.

Firma HaM

Firma H & M spol. s r.o. nám pomohla darováním nových vchodových dveří do naší provozovny ve Znojmě. Za jejich pomoc děkujeme.