Kuchyň a jídelna
www.sansimon.cz

Informace

Cílem výrobny hotových jídel je poskytovat pod přísným dohledem nutričního terapeuta kvalitní a energeticky vyváženou stravu, výhradně z kvalitních a čerstvých surovin

Jídelní lístek se skládá z šesti druhů hlavních jídel a polévky. Tři druhy jsou hotové pokrmy dle receptur teplé a studené kuchyně, jeden druh s označením FIT, dva druhy výběrových pokrmů (jedná se o jídla speciální gastronomie zahraniční i naší kuchyně) a přídavkového salátu nebo kompotu. Kompoty a saláty jsou součástí nabídky hlavních jídel a podávají se k pokrmům, ke kterým gastronomicky patří.

Vaříme i celou řadu dietní stravy, jako například dieta bezlepková, diabetická, žlučníková, redukční a jiné. Pokud má strávník zdravotní potíže, není problém mu připravit jídlo dle jeho předepsané diety.

Vedle těchto produktů výrobny hotových jídel zabezpečujeme cateringové služby a kompletní studenou kuchyni.

Pro organizace, firmy a soukromé osoby podle přání jídlo dle domluvy dopravíme v termoboxech, miskách nebo jídlonosičích na místo určení. V případě dlouhodobé spolupráce jsou termíny a místo dovozu řešeny smluvně. Při krátkodobých objednávkách je nutno dojednat způsob a místo dodání oprávněnou osobou v kanceláři výrobny hotových jídel

Našim zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc. Chceme, aby zákazník měl možnost podílet se na tvorbě jídelního lístku. Zařazujeme proto na jídelní lístek i pokrmy, které nám zákazníci sami posílají. Pokud je recept zajímavý a objeví se na jídelním lístku, má zákazník, který nám jej zaslal, oběd zdarma.

Naším cílem je maximální spokojenost strávníků.

Copyright © SANSIMON s.r.o.