nahradni plneni

Jak může Vaše společnost výrazně ušetřit?

nahradni plneni thumb

V současné době, v nesnadné ekonomické situaci, je potřeba snižovat náklady. Ať už ve firmách nebo institucích, škrtání se vždy týká nejdříve výdajů, které nejsou bezpodmínečně nutné.

Právě takovým výdajem je zákonem stanovený odvod do státního rozpočtu za nesplnění minimálního počtu zaměstnanců se zdravotním postižením (OZP).  Existuje cesta, jak se této nepříjemné povinnosti zbavit.

Nazývá se Náhradní plnění.

 

Co je náhradní plnění a koho se týká?

(a) Všichni zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci jsou povinni zaměstnávat osoby se zdravotním postižením (OZP), zákon O zaměstnanosti 435/2004 Sb.

(b) Možnosti splnění zákonné povinnosti:

 n zaměstnávání 4 % svých pracovníků z kategorie OZP nebo n nákup výrobků a zboží od poskytovatelů Náhradního plnění (NP) nebo n zaplacení odvodu do státního rozpočtu, tzv. „invalidní daně“

(c) SANSIMON s.r.o. je registrovaným poskytovatelem Náhradního plnění, který může prodávat zboží i výrobky v režimu NP.

(d) Nabídku vyřešení/zefektivnění vašeho NP Vám rádi zpracujeme na míru. Prosíme Vás o kontaktování – Ivana Němcová Reutin, tel.: 731 800 862, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Využijte naše náhradní plnění!

SANSIMON je poskytovatelem náhradního plnění. Splňujeme podmínku nadpolovičního podílu zaměstnanců se zdravotním postižením.

Nezaměstnáváte povinný podíl OZP, ale nechcete platit předepsaný odvod? Nakupte zboží přes naši společnost a ve výsledku ušetříte nemalé prostředky, a navíc podpoříte práci postižených!

Zajistěte si u nás náhradní plnění co nejdříve, celkový objem finančních prostředků pro Náhradní plnění je totiž nově zákonem omezen.

 

 

Proč čerpat náhradní plnění právě od nás?

Jsme zkušeným a spolehlivým dodavatelem. V režimu Náhradního plnění nabízíme širokou škálu produktů a služeb užitečných pro firmy a instituce. Máme velký výběr a atraktivní ceny.

  • Hotová jídla s rozvozem z našich kuchyní v Rajhradě nebo Lednici
  • Výrobky z chráněných dílen Znojmo
  • Dokonce i svoje stávající nákupy můžete uskutečňovat s výhodou Náhradního plnění přes naši společnost SANSIMON.

Stačí u nás nakoupit zboží a služby v dostatečné výši (tuto výši se dozvíte buďto vyplněním údajů v naší on-line kalkulačce Náhradního plnění anebo se obraťte na nás: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a zbavíte se povinnosti platit odvod státu.

 

Náhradní plnění 2019

Novelou zákona č 435/2004 Sb. o zaměstnanosti s účinností od 1.1.2012 byl pro všechny poskytovatele tzv. náhradního plnění stanoven maximální roční limit celkového obratu. Po jeho překročení již nebudou moci prodat zboží a služby jako Náhradní plnění.

Pokud necháte náhradní plnění na poslední chvíli, je možné, že celková kapacita na trhu již bude vyčerpána. Po naplnění limitu již nebudeme moci dalším zákazníkům náhradní plnění poskytnout.

 

Jak zajistit náhradní plnění?

Abyste se vyhnuli odvodu do státního rozpočtu, doporučujeme Vám se náhradnímu plnění věnovat co nejdříve. Chcete-li v roce 2019 odebrat od naší společnosti zboží či služby s Náhradním plněním, stačí dodržet jednoduchý postup:

  • Sdělte nám potřebnou výši náhradního plnění – orientační předpokládaný objem roční spolupráce (např. stejný obrat jako v minulém roce).
  • Uveďte kontaktní údaje na pověřenou osobu, která má náhradní plnění na starosti.
  • Následně s Vámi uzavřeme Rezervační smlouvu, která bude sloužit jako oboustranná záruka naší obchodní spolupráce v platných legislativních podmínkách.

Neváhejte s Náhradním plněním v roce 2019 a přihlaste se u nás včas!

Chcete další informace nebo něčemu nerozumíte? Kontaktujte nás a my Vám rádi vše vysvětlíme.

Obraťte se na nás na tel. čísle: +420 608 888 028 anebo napište email na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Právní předpisy týkající se náhradního plnění

Zákon č. 435/ 2004 Sb., o zaměstnanosti

Vyhláška č. 518/ 2004 Sb.

2004-2019 © SANSIMON, s.r.o.